Cenny remis w meczu z Victorią Głosków

Dreszczowiec zafundowali nam nasi chłopcy we wczorajszym meczu (25.10.2015r.) z Victorią Głosków. Po bardzo wyrównanym meczu zremisowali 4-4. Emocje sięgały zenitu i były podobne do tych, które towarzyszą podczas jazdy rollercoaster'em.

Na początku przegrywaliśmy 0-1, by wyprowadzić wynik na 2-1. Gdy wydawało się, że już Znicz przejmuje kontrolę, Victoria strzeliła dwie bramki. Po wyrównaniu na 3-3 przez Znicz, znowu zrobiło się nerwowo, gdyż w 4 kwarcie bramkę zdobyli piłkarze Victorii i musieliśmy gonić wynik. Kiedy mecz zbliżał się ku końcowi i pomału oswajaliśmy się z myślą o porażce, a sędzia brał już gwizdek do ust, by odgwizdać koniec meczu, nasz zespół przeprowadził ostatnią akcję, którą świetnie wykończył Julek strzelając bramkę na wagę cennego remisu! Sędzia od razu zakończył mecz, a w sektorze rodziców zapanowała atmosfera euforii ze śpiewami i tańcem.

Strzelcami bramek byli: 2xJulek, 2xArek.

Remis ten jest "zwycięski", ponieważ dzięki niemu nie możemy spaść niżej w tabeli, na koniec rozgrywek ligowych, niż na drugie miejsce. Obecnie nasi chłopcy zajmują pozycję lidera. Oczywiście nie liczymy na nic innego niż zwycięstwo w ostatnim meczu z Deltą Warszawa, za co mocno trzymamy kciuki.

Link do zdjęć - kliknij.

Link do filmu - kliknij