Na tarczy z Warszawy

Wczoraj nasza drużyna nie sprostała drużynie Delta Warszawa, przegrywając 4 do 6 i zanotowała pierwszą porażkę w lidze.

Nasi chłopcy dzielnie walczyli i nie oddawali pola gry, a wielokrotnie to oni dominowali na boisku. Straciliśmy przynajmniej dwie bramki ze strzałów, które leciały pod poprzeczkę. Przy "dużych" bramkach, Teodor nie miał szans, a kilka razy popisał się świetną obroną. Jak tylko nasi piłkarze podrosną, przeciwnicy będą bez szans z taką taktyką.

Był moment w ostatniej kwarcie, kiedy z wyniku 2-5, w krótkim czasie, doprowadzili do 4-5 i wydawało się, że na fali zdobywania bramek uda się doprowadzić do remisu. Jednak piłka nie chciała trafić do bramki albo wybijał ją skutecznie ich rosły bramkarz. Nasi chłopcy ustępowali niektórym młodym zawodnikom Delty jedynie wzrostem, ponieważ 2 piłkarzy "z pola" i bramkarz byli wyraźnie wyżsi (co widać na zdjęciach - zawodnicy nr 17, nr 20 i bramkarz), przez co przejmowali wiele piłek i byli siłą napędową swojej drużyny. Znicz za to lepiej grał piłką, starając się konstruować akcje.

Bramki dla żółto-czerwonych zdobyli: Artur x2 i Julek x2.

Chłopcy za mecz nagrodzeni zostali gromkimi brawami od rodziców i trenera, bo swoją postawą na boisku na nie zasłużyli.

POWODZENIA DZISIAJ W GŁOSKOWIE!!!

Zdjęcia z meczu: