WYGRANA LIGA DZIĘKI ZWYCIĘSTWU Z DELTĄ WARSZAWA (AKTUALIZACJA - FILMY)

BRAWO, BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO dla naszych młodych piłkarzy!

Dzisiaj (28 10 2015 r,) chłopcy przypieczętowali pierwsze miejsce w lidze zwycięstwem nad Deltą Warszawa 9-5. Delta była jedyną drużyną, która w obecnych rozgrywkach ligowych potrafiła zwyciężyć Znicz.

Chłopcy walczyli o każdą piłkę, a przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę. Mecz w pierwszych dwóch kwartach był wyrównany, na co wskazywał wynik 4-4, do którego doprowadzili rywale. Później już chłopcy zaczęli przejmować inicjatywę i przeprowadzać jeszcze bardziej składne akcje, by pod koniec meczu wygrywać czterema bramkami.

Bramki zdobywali: Antek Pawlak, Artur, Eryk, Jeremi, Julek, Kajetan.

Po ostatnim gwizdku sędziego rozpoczęła się feta zwycięzców i rozdanie pamiątkowych medali. Nie mogło zabraknąć "szampanów" (oczywiście bezalkoholowych).

Rodzice podziękowali głośnymi okrzykami drużynie za wygranie ligi, a chłopcy odwdzięczyli się dziękując rodzicom za zaangażowanie w kształcenie młodych piłkarzy.

GRATULACJE DLA TRENERA I DRUŻYNY !!!

Kliknij, by obejrzeć filmy z meczu.