(Aktualizacja) Zwycięstwo w turnieju Delta Cup rocznik 2008 (aktualizacja-filmy i zdjęcia)

W sobotnie popołudnie 07.11.2015. nasza drużyna udała się na Warszawski turniej Delta Cup rocznik 2008.Pojechalismy w składzie Teodor Bartos(BRAMKARZ TURNIEJU),Patryk Mackiewicz,Jakub Jóźwik,Kajetan Knieć,Mateusz Grudziński,Wiktor Kowalczyk,Artur Kowalski,Arek Błachnio,Krzysiu Kielan,Julian Tomaszewski,Eryk Pejas,Jeremi Mihułka, Alek Rezmer,Mikołaj Szczegodziński. W grupie przyszło nam się zmierzyć z drużynami Fc Lesznowola zwycięstwo 1-0 po golu z głowy MATIEGO,następnie Delta IV zwycięstwo 7-0 po golach Arek 3,Artur 2,Julek 1,Eryk 1,i mecz o zwycięstwo w grupie z Królewskimi Płock wygrany przez nasza drużynę 2-1 po golach Kajetana i Julka.W ćwierćfinale czekała na nas drużyna Sempa Ursynów z którą wygraliśmy 2-1 po golach Julka i Matiego, a w półfinale czekał na nas faworyt na zwycięstwo w turnieju Drukarz Warszawa ale chłopcy grając trzeci mecz z rzędu bez chwili odpoczynku zmieniając tylko boisko z B na A okazali się drużyna lepszą zwyciężając 4-2 po bramkach Artur 2,Mati i Eryk a w finale czekał na nas zespół gospodarzy Delta I w regulaminowym czasie gry było 1-1 po cudownej bramce z rzutu wolnego Kajetana. No i przyszedł czas na konkurs rzutów karnych które wygraliśmy 5-4 po trafieniach Mati,Kajetan,Eryk,Kuba,Mikołaj. Kto wygrał turniej Delta Cup ZNICZ ZNICZ ZNICZ. Gratulacje dla trenera i naszych małych piłkarzy.

Link do filmu (kliknij)

Link do zdjęć (kliknij)