Karnety dla rodziców dzieci z Akademii - czyli koniec z kolejkami do kasy po bilety

Jak poinformowała główna strona Znicza istniej możliwość zakupu karnetu na mecze pierwszej drużyny (TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA) dla jednego z rodziców każdego dziecka trenującego w Akademii Znicza. Nie trzeba będzie kupować biletów czekając w wielokilometrowej kolejce, ani od koników ;)

Szczegóły poniżej.

Ze względu na systematycznie zwiększającą się frekwencję na meczach Znicza Pruszków, dla wszystkich rodziców dzieci trenujących w Akademii Znicza przygotowano specjalną propozycję. Jeden z rodziców każdego dziecka może nabyć karnet obowiązujący na wszystkie mecze pierwszej drużyny Znicza w sezonie 2015/2016 w wyjątkowej cenie 75 zł.

Przypominamy, że wszystkie dzieci trenujące w Akademii otrzymały karty członkowskie, które uprawniają do udziału w specjalnym konkursie frekwencyjnym, a jednocześnie są także całosezonowymi karnetami. Wraz z kartą Akademii jeden rodzic ma prawo do zakupu biletu na każdy mecz w cenie biletu ulgowego lub karnetu całosezonowego na wszystkie mecze.W związku z organizacją imprezy masowej oraz wdrożeniem elektronicznego systemu identyfikacji kibica, zakup karnetu pozwoli także na uniknięcie kolejek przy kasach przed rozpoczęciem poszczególnych meczów.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Do każdego dziecka trenującego w Akademii można zakupić jeden karnet. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mailkarnety.znicz@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, nr PESEL rodzica oraz grupę, w której trenuje dziecko wraz z potwierdzeniem przelewu w wersji elektronicznej (plik pdf).

Wpłaty za karnet należy dokonać przelewem na konto klubowe:
Miejski Klub Sportowy Znicz
ul. Bohaterów Warszawy 4
05-800 Pruszków
Nr konta: 68 1500 1126 1211 2010 9580 0000
Tytuł płatności: Karnet - imię i nazwisko

Oferta dla rodziców Akademii obowiązuje jedynie do końca września.
W przypadku pytań, dodatkowe informacje można uzyskać wysyłając e-mail na adres:karnety.znicz@gmail.com

Tekst z http://zniczpruszkow.com.pl/news.php?item.2464.2